SERVIS TOYOTA ID AUTO S.R.O.

Společnost id auto s.r.o. byla založena 9. Ledna 2003 za účelem servisu nových a ojetých vozidel Toyota a Lexus. Krátce po té se nám podařilo zajistit do pronájmu i servisní prostory, tak abychom mohli nabízet kompletní služby.

Postupem času se nám dařilo díky přátelskému přístupu, dobrým cenám, rychlosti a kvalitě poskytnutých služeb rozšířit klientelu na takovou míru, že jsme se rozhodli v roce 2006 koupit pozemek a postavit vlastní servis. Na podzim roku 2008 jsme otevřeli nové servisní prostory i s prodejní plochou, které odpovídaly nejpřísnějším normám a požadavkům Toyoty. Díky tomu jsme v únoru 2009 získali autorizaci pro Toyota servis. Byla a je to pro nás velká odměna po dlouholeté poctivé práci. Na konci roku 2010 jsme získali i vhodné prostory v Blučině pro klempírnu a lakovnu. (více na www.idautoplus.cz). V tento čas nastal okamžik, kdy opravdu můžeme nabídnout naším zákazníkům kompletní služby, nejsme tudíž odkázání na žádné partnery, takže kvalitu odvedené práce si můžeme pohlídat od a-z. V dnešní době obrovských servisů a autosalónů po většinu s neosobním přístupem jsme variantou pro ty, co hledají osobní a přátelský vztah , který nabízí naše společnost s rodinným charakterem a profesionálním přístupem.

Ne vždy se to ovšem může podařit, proto kdybyste náhodou byli nespokojeni, s důvěrou se na nás obraťte a my uděláme maximum, aby se případné nedostatky již vícekrát neopakovaly.

Pevně věříme, že se můžeme stát opravdovým přítelem Vaší Toyoty, či Lexusu!

Za společnost:

  • David Štork – jednatel společnosti
  • Ivan Fotr – jednatel společnosti

Servis

Adresa

Popelova 51
620 00 Brno – Tuřany

Email

servis@idauto.cz

Otevírací doba

Pondělí: 8:00 – 17:00
Úterý: 8:00 – 17:00
Středa: 8:00 – 17:00
Čtvrtek: 8:00 – 17:00
Pátek: 8:00 – 17:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Objednejte se do servisu

ID auto s.r.o.