Nabídka pro externí zákazníky

Oddělení náhradních dílů a autopříslušenství společnosti id auto s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout tyto služby a podmínky při odběru náhradních dílů a originálního příslušenství Toyota.

  1. Nabízíme Vám slevu na veškeré originální náhradní díly a autopříslušenství.
    Po předložení živnostenského listu v oboru souvisejícím s činností autoservisu či prodeje náhradních dílů a autopříslušenství, Vás zaregistrujeme do našeho systému.

  2. Při jednorázovém nákupu náhradních dílů a autopříslušenství s použitím objednávky NORMAL (doba dodání cca 2 dny) Vám poskytneme slevu 5% (příslušenství), 5 % (náhradní díly).

  3. Při jednorázovém nákupu náhradních dílů a autopříslušenství s použitím objednávky NORMAL nad 30.000,-- Kč Vám poskytneme slevu 10% (na příslušenství) , 10% (náhradní díly).

  4. Pokud Váš opakovaný odběr v témže roce přesáhne 30.000,-- Kč, bude Vám při využití objednávky NORMAL též poskytnuta sleva na díly a příslušenství ve výši 10%.

  5. Při jednorázovém nákupu náhradních dílů a autopříslušenství s použitím objednávky EXPRESS (doba dodání cca 1 den, objednávka musí být odeslána do 12.00 před požadovaným dnem dodání) Vám bude výše popsaná poskytnutá sleva ponížena u bodu 2 na 3 % a u bodu 3 a 4 na 8%.

  6. Dále jsme připraveni Vám poskytnout individuální podmínky při odběru většího množství náhradních dílů nebo autopříslušenství.

Zaregistrovat se u nás můžete ihned po obdržení této nabídky.

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle +420 547 214 851, nebo na e-mailové adrese: servis@idauto.cz.