Servis Toyota

Hledáte profesionální autorizovaný servis Toyota v Brně? Potřebujete servis vozů Toyota, kde nemusíte dlouze čekat v pořadníku na opravu vašeho auta? Hledáte nejen zkušené a školené servisní odborníky, moderně vybavený servis Toyota, ale také místo s přátelskou atmosférou? Pokud je vaše odpověď ano, pak je tu pro vás náš autorizovaný servis Toyota ID Auto s.r.o. Brno! A Lakovna - Klempírna ID Auto plus s.r.o.!

Nabízené služby

GFX | autoservis-brno.jpg

veškeré opravy vozidel Toyota,
záruční opravy vozidel Toyota,
pravidelné servisní prohlídky vozidel Toyota (oleje Mobil + Esso),
kontroly motorů na Testeru Toyota,
karosářské a lakýrnické práce (při havárii vyřízení veškerých formalit s pojišťovnou),
pneuservis pro vozy Toyota (prodej pneu všech značek),
geometrie vozidel Toyota (na nejmodernější 4D geometrii),
montáže elektronického a mechanického zabezpečení vozidel Toyota,
montáž hands free sad,
ruční mytí vozidel Toyota
prodej originálních náhradních dílů v rámci servisu Toyota Brno,
příprava a vyřízení STK v servisu Toyota Brno

V čem je náš servis Toyota Brno jedinečný?

Přátelská atmosféra (odvezeme vás na nákupy než se auto opraví, nebo si u nás přečtete noviny, vypijete výbornou kávu a podíváte se na sportovní události). Stabilní kolektiv servisních techniků (plně školený tým s potřebnými certifikáty).

+420 547 214 851

nebo Objednat do servisu

OBJEDNEJTE SE DO SERVISU ON-LINE

Všechny položky formuláře jsou povinné.

Autorizovaný servis Toyota není drahý

Náš autoservis Toyota je důkazem, že servis značky Toyota nemusí poskytovat své služby za vysoké částky. Spousta našich stávajících zákazníků měla obavy, že novým sídlem a hlavně u servisu Toyota zdraží i ceny jednotlivých úkonů. Opak je pravdou – podařilo se nám vzhledem k odbornosti a vybavení autoservisu Toyota Brno udržet ceny na velmi příznivé hladině. Navíc se snažíme velmi často okořenit nabídku servisních služeb také zvýhodněnými cenami. Pokud budete sledovat pravidelně stránky servisu Toyota Brno, určitě na akční nabídku narazíte.

Ceník autoservis

GFX | nove_ceny_servis.jpg

 Ceny platné od 1.2.2019

Kde nás naleznete

Popelova 51, 620 00 Brno - Tuřany
DATA | idauto-mapa.jpg
                                                           Otevírací doba: PO - PÁ 08:00 - 17:00                         Zobrazit celou mapu

GFX | 850_1210_1.jpg 

 

 

+420 547 214 851

nebo Objednat do servisu

OBJEDNEJTE SE DO SERVISU ON-LINE

Všechny položky formuláře jsou povinné.
 

Mapová aktualizace navigací pro vozy Toyota

Veškeré nutné informace a aktualizace k vaší originální navigaci vozu Toyota najdete na odkaze: www.toyota-mapupdates.eu

Servis Toyota Brno - elektronická servisní knížka

Vstupuje v platnost pro všechna prodaná vozidla Toyota od 1.8.2009, kde veškeré servisní prohlídky budou zaznamenávány elektronicky a bude tak možno kdykoli ověřit historii údržby vozidla.

Servisní intervaly vozů Toyota

Servisní prohlídky Toyota je nutné dodržovat ze záručních důvodů v pravidelných intervalech, tj. 1 rok/15000 km (co nastane dříve).

TOYOTA MOTOR CZECH spol. s r.o. zavádí od 1. 8. 2009 celoevropskou evidenci pravidelné servisní údržby pro nová prodaná vozidla Toyota a Lexus od tohoto data. Na místo ručního zápisu a razítkování "papírové" servisní a záruční knížky, přichází Toyota a Lexus s Elektronickou servisní knížkou, tzv. TESBook (Toyota Electronic Service Book). Každé nové vozidlo má pod svým identifikačním kódem karoserie (VIN) elektronický záznam, bezpečně uložené v počítačích Toyota. Tento záznam je aktualizován servisem po každé předepsané servisní údržbě nebo instalaci příslušenství do vozidla. Zákazník vždy obdrží tištěný záznam o každé takové události. Zákazník si může vyžádat i zpětně historii provedených úkonů u servisních partnerů v celé Evropě.

Výhody pro zákazníka

Zabezpečená data

Každé vozidlo Toyota má vlastní elektronický záznam o historii servisní údržby a instalaci příslušenství, bezpečně uložený v počítačích Toyota, který nemůže být nikdy ztracen, ukraden nebo padělán.

Prokazatelná historie vozidla Toyota – vyšší zůstatková cena vozidla

Elektronická servisní knížka poskytuje ověření identity vozidla, provedené servisní údržby a garanci ujetých kilometrů. Zejména jistota pro kupujícího ojetého vozidla, že nemůže dojít k padělání servisních dokladů nebo k manipulaci se stavem počitadla ujetých kilometrů, zvyšuje hodnotu ojetého vozidla při jeho prodeji.

Celoevropský přístup

K záznamům vozidla s aktivovanou Elektronickou servisní knížkou mají přístup po zadání VIN vozidla všichni autorizovaní opraváři vozů Toyota nebo Lexus po celé Evropě. Zákazník může zažádat o záznam historie jeho vozidla u kteréhokoliv autorizovaného opravce Toyota nebo Lexus, který obdrží vždy ve svém jazyce.